KONTAKT

Ni kan nå oss på telefonnummer 031-749 58 00 eller via vår mailadress info@olssonoco.se.
Söker du en specifik medarbetare? Se kontaktuppgifter nedan.

GÖTEBORG

Ola Bernstein

Ola Bernstein

031-749 58 09 | ola@olssonoco.se

Katarina Brink

Katarina Brink

031-749 58 07 | katarina@olssonoco.se

Hanna Graas

Hanna Graas

031-749 58 03 | hanna@olssonoco.se

Pia Hildesson

Pia Hildesson

031-749 58 05 | pia@olssonoco.se

Johanna Karlsson

Johanna Karlsson

031-749 58 04 | johanna.k@olssonoco.se

Anneli Kling

Anneli Kling

031-749 58 20 | anneli@olssonoco.se

Anders Larsson

Anders Larsson

031-749 58 14 | anders@olssonoco.se

Louise Lindroth

Louise Lindroth

031-749 58 13 | louise@olssonoco.se

Maria Loryd

Maria Loryd

031-749 58 08 | maria@olssonoco.se

Johanna Oddestad

Johanna Oddestad

031-749 58 02 | johanna.o@olssonoco.se

Tomas Olsson

Tomas Olsson

031-749 58 10 | tomas@olssonoco.se

Göran Olsson

Göran Olsson

0709-644 279 | goran@olssonoco.se

Karin Pantic

Karin Pantic

031-749 58 06 | karin@olssonoco.se

STOCKHOLM

Magdalena Morris

Magdalena Morris

08-58 77 37 02 | magdalena@olssonoco.se

Anne-Lie Olofsson

Anne-Lie Olofsson

08-58 77 37 03 | ao@olssonoco.se

Jan-Ove Rivelsrud

Jan-Ove Rivelsrud

08-58 77 37 05 | jo@olssonoco.se

KARLSTAD

Therése Weidfeldt

Therése Weidfeldt

031-749 58 11 | therese@olssonoco.se

Åsa Frölander

Åsa Frölander

Ekonomi | 031-749 58 15 | asa@olssonoco.se

LINKÖPING

Rickard Danielsson

Rickard Danielsson

013-460 26 11 | rickard@olssonoco.se

Eric Styrenius

Eric Styrenius

013-460 26 10 | eric@olssonoco.se

VÅRA KONTOR

GÖTEBORG
Frölundagatan 118
431 44 Mölndal
031-749 58 00
STOCKHOLM
Post: Box 1258 | 131 28 Nacka Strand
Besök: Cylindervägen 12, plan 9
131 52 Nacka Strand | 08-58 77 37 00
KARLSTAD
Styrmannen Företagscenter
Köpmannagatan 2
652 26 Karlstad
LINKÖPING
Klostergatan 29, 1 tr
582 23 Linköping
013-460 26 00
OSLO
Postboks 9 Økern
NO-0508 Oslo
+47-21075505